מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

עורכי דין

גד קינן עורך דין מקרקעין, תכנון ובניה, דיני עיריות

עורך דין גד קינן - מקרקעין, תכנון ובניה

ודיני עיריות

למודעה שלי

נייד: 052-4272333
כתובת: אילות 3
אילת
גד קינן עורך דין מופיע גם בתחומים הבאים:  עורכי דין | עסקים באילת
שליחת דוא"ל

גונן נעמי - עורכת דין. דיני משפחה, גירושין, מזונות ומשמורת. דיני עבודה, תאונות עבודה. ייצוג בתיקי נזקקות בית משפט לנוער. הוצאה לפועל, ייצוג חייבים וייצוג זוכים. צוואות. נדל"ן. רח' אילות 25 בית עברונה קומה א' אילת.

למודעה שלנו


נייד: 050-9762087
פקס: 08-6339260
כתובת: אילות 25 בית עברונה
אילת
גונן נעמי עו"ד מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | הוצאה לפועל | עורכי דין | עסקים באילת
שליחת דוא"ל
דארבי את אילת משרד עורכי דין

דארבי את אילת - משרד עורכי דין אילת ונוטריון. מקרקעין, משפט פלילי, דיני משפחה וירושה, חוזים, הוצאה לפועל ומשפט מסחרי,

סיטי סנטר 15-16 אילת.

 

המודעה שלנו

פקס: 08-6344198
כתובת: סיטי סנטר 15-16
אילת
שליחת דוא"ל

י.פ. שירותים משרדיים ומשפטיים שירותים למשרדי עורכי דין ומשרדי חקירות באילת.
לרשויות בכל רחבי הארץ.

 

למודעה שלנו

פקס: 077-3377838
כתובת: מרכז שלום 2008
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
יהושע רבין עורך דין ונוטריון

יהושע רבין - משרד עו"ד ונוטריון. מורשה לעריכת דין בארה"ב. מקרקעין/חוזים, משפט אזרחי, תעבורה, דיני משפחה וירושה, הוצאה לפועל,

שד' התמרים 21 (מתחם ארד) משרד 6 אילת.

למודעה שלי

פקס: 08-6341110
כתובת: שד' התמרים 21
אילת
יהושע רבין מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | הוצאה לפועל | נוטריונים | עורכי דין | עסקים באילת
שליחת דוא"ל
כהן איציק עו"ד משרד עורכי דין

איציק כהן משרד עורכי דין באילת


למודעה שלי

נייד: 050-2777172
פקס: 08-6323332
כתובת: התמרים 1 מלון שלום
אילת
כהן איציק עו"ד מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | הוצאה לפועל | עורכי דין | עסקים באילת
שליחת דוא"ל

לימור להב - משרד עורכי דין

 

למודעה שלי

נייד: 050-2646464
פקס: 08-6343358
כתובת: שד' התמרים 21
אילת
להב לימור - משרד עורכי דין מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | עורכי דין | עסקים באילת
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק

משרד עורכי דין ונוטריון קפיטולניק. מקרקעין/חוזים, דיני עבודה, דיני משפחה, הוצאה לפועל, פשיטת רגל, דיני נזיקין, גישור ופישור, דיני תעבורה, משפט פלילי, משפט מסחרי, משפט אזרחי, צוואות/ירושות, ייעוץ משפטי כללי

למודעה שלנו

פקס: 08-6373912
כתובת: רתמים 3
אילת
קפיטולניק עורכי דין ונוטריון מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | גישור ופישור | נוטריונים | עורכי דין | עסקים באילת
שליחת דוא"ל
רחמים דרורה משרד עורכי דין

עו"ד דרורה רחמים משרד עורכי דין.

משפט אזרחי-מסחרי, מקרקעין ונדל"ן, דיני תכנון ובניה, דיני משפחה ודיני ירושה, הוצאה לפועל, פשיטת רגל, דיני עבודה.

למודעה שלנו

נייד: 052-6332233
פקס: 08-9400667
כתובת: מרכז חנויות הדקל
אילת
רחמים דרורה מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | הוצאה לפועל | עורכי דין | עסקים באילת
שליחת דוא"ל
שיפמן, דורפן, ליפשיץ ושות' משרד עורכי דין ונוטריונים

שיפמן, דורפן, ליפשיץ ושות' משרד עורכי דין ונוטריונים. משפט מסחרי, מקרקעין ונדל"ן, תכנון ובניה, משפחה, עבודה, נזיקין, יעוץ משפטי כללי וייצוג בבתי משפט, הקניון האדום אילת.

 

המודעה שלנו

פקס: 08-6375157
כתובת: הקניון האדום המשרדים
אילת
שיפמן, דורפן, ליפשיץ ושות' מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | הקניון האדום | נוטריונים | עורכי דין | עסקים באילת | קניון האדום
שליחת דוא"ל

עורכי דין באילת
בכל תחום בחיים כדאי לקחת את שרותיו של בעל המקצוע הטוב והמוכשר ביותר, כך גם בנוגע לעורך הדין!
עורך דין טוב חוסך לנו זמן ותיסכולים רבים וכמו כן השגת מטרותינו וזכויותינו המשפטיות. עורך דין טוב מוציא ופוטר אותנו מסיבוכים משפטיים בהווה ובעתיד. ישנם עורכי דין מקצועיים לתחומים המשפטיים השונים-"משרד עורכי דין ונוטריון יהושע רבין" באילת -מטפל
בענייני מקרקעין-חוזים, משפט אזרחי, תעבורה, דיני משפחה וירושה והוצאה לפועל. במידה ודרושה לכם התייעצות ושכירת שירותיו המקצועיים והמשפטיים של עורך דין באילת המתמחה בדיני משפחה וירושה ומשפט פלילי תוכלו לפנות אל "דארבי את אילת" - משרד עורכי דין אילתי לקבלת שירות בנושאים אילו ועוד. במקצוע עריכת הדין קיים חיסיון עורך-דין-לקוח, משמע שהסודיות המקרה ופרטייך האישיים נשארים במשרד עורך הדין.
עורך דין טוב ימצא את הדרך לסיים את הסכסוך ברוח טובה של שלום בית ואחווה- כך עורכת הדין מאילת -"גונן נעמי"- המתמחה בדיני משפחה במזונות ומשמורת. למצוא עצמך בסיכסוך מול הרשות המקומית בעיניינים השונים אינו דבר פשוט "קינן גד"- עו"ד באילת מטפל בדיני עיריות, חוקי תכנון ובניה. משרדו מייצג לקוחות פרטיים בסכסוכים מול הרשות המקומית בכל ענין. "אהרוני משה"-מספק שרותי עורכות דין וראיית חשבון ומשרדו נמצא במרכז שלום, אילת.
"שיפמן, דורפן, ליפשיץ ושות'" משרד עריכת דין ונוטריונים-המתמחים בדיני משפחה, מסחרי, נדל"ן, עבודה, נזיקין וישמחו לייצג אתכם ולספק את השרות הטוב ביותר.
נתקלתם בבעיה של
הוצאה לפועל? מה עושים?  "קפיטולניק עורכי דין ונוטריון" יסיעו לכם בתחום זה וביעוץ משפטי כללי.

בתי עסק מובילים ומקצועיים לעורכי דין באילת
במידעפון אילת ניתן למצוא את בתי העסק עורכי דין המקצועים באילת-
"
אהרוני משה" עורך דין ורואה חשבון-מרכז שלום, אילת. "גד קינן"-עורך דין- אילות 3, אילת. "גונן נעמי"-עו"ד-ירושלים השלמה 11 פטיו 657, אילת. "דארבי את אילת" - משרד עורכי דין-סיטי סנטר 15-16, אילת. "יהושע רבין" - משרד עו"ד ונוטריון שד' התמרים 21, אילת. "לימור להב"-שד' התמרים 21, אילת. "קפיטולניק עורכי דין ונוטריון"-רתמים 3, אילת. משרד עורכי דין ונוטריונים שיפמן דורפן ליפשיץ ושות'-הקניון האדום המשרדים, אילת. עורכי-דין נוספים ניתן למצוא באתר מידעפון אילת.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

רולר!

יונים לרולר רולר רולר רולר

פעילות מידעפון אילת

לשנת 2016

עוברת לאינטרנט

 

מודעות לאתר מתקבלות

בכמה דרכים:

פקס׳ 04-6959334

טלפון

יעקב 052-3908208

מייל

meidafon@meidafon.co.il

אתר מידעפון אילת

www.meidafon-eilat.co.il

כתובתנו

מידעפון | ת״ד 505 קריית-שמונה


את המדריך הדיגיטלי 2015

תמצאו כאן למעלה

סיימנו את חלוקת

מידעפון אילת המודפס

עם האלפון המדורג

לשנת 2015

החלוקה

בכל בתי האב בעיר,

בעסקים, במוסדות

בבתי המלון

ובכל ישובי הערבה.

ניתן להשיג

מדריך נוסף

ב״המרתף״

ברחוב אילות 3

סמוך לליסה דגים.

 

החיים אינם נמדדים על פי כמות הנשימות שנשמת, אלא על פי כמות הרגעים בהם עצרת את נשימתך...

 

ברוכים הבאים למידעפון אילת מדריך התושבים והעסקים של אילת וישובי הערבה

המדריך באתר

לעידכון פרטים באתר

לפנות ליעקב

052-3908208

פקס׳ 04-6959334

או להרשם חינם באתר

בקוביה הורודה העליונה

או בקוביה האפורה

מתחת למדריך הדיגיטלי

רולר!

מידעפון אילת

הדיגיטלי החדש והמעודכן

לשנת 2014/2015

כבר באתר

מידעפון אילת מכיל 

את כל העסקים

והתושבים באילת

ואת ישובי הערבה

ראה בתחתית עמוד

הבית באתר