מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

עסקים באילת

ח. מקור הזכוכית והאלומיניום בע"מ באילת - המפעל בעל תו תקן ISO 9002 של מכון התקנים. החברה הותיקה והגדולה באילת מבצעת פרוייקטים בענפי האלומיניום לבניין בדרום ובאילת, כל ענפי האלומיניום לבניין, הזכוכית, שיש, ריהוט למטבח ולאמבטיה, יודאיקה, מעקות, חלונות בלגיים ורגילים, מייצרת חלונות ותריסים לשכונות בהקמה, בתי מלון ומבני ציבור בכלל, וכן גם לפרטיים. דלתות כניסה. תריסים חשמליים, דלפקים. ויטרינות. מראות ועוד.

למודעות שלנו

פקס: 08-6333296
כתובת: הסתת 9
אילת
שליחת דוא"ל
חנות קודש, משפחת הדאיה מבחר תשמישי קדושה ותכשיטי כסף

בס"ד

חנות קודש אילת - הכי ותיקה ומוכרת באילת במתכונת מוגדלת. תשמישי קדושה ומתנות לחגי ישראל, תפילין, מזוזות מהודרות ובתי מזוזה, טליתות, פלקטים לסוכות, ספרי קודש, משחקים וספרונים לילדים. בדיקת מזוזות. מרכז מור קומה ב' אילת.

המודעה שלנו

כתובת: מרכז מור קומה ב'
אילת
חנות קודש, משפחת הדאיה מופיע גם בתחומים הבאים:  יודאיקה | כלי כסף | מרכז מור | משחקים באילת | מתנות ומזכרות | ספרי קודש | תכשיטי זהב וכסף | תשמישי קדושה
שליחת דוא"ל
כתובת: האורגים 5 אזור התעשיה
אילת
מזנון המלך מופיע גם בתחומים הבאים:  מסעדות | עסקים באילת
מידעפון אילת מדריך הטלפונים המודפס, הדיגיטלי והאינטרנטי

מידעפון כל פרט מדריכים בע"מ.

מידעפון אילת, מדריך הטלפונים המודפס, הדיגיטלי והאינטרנטי - אתר העסקים והתושבים של אילת וישובי הערבה. במידעפון סטודיו לעיצוב גרפי,

עיצוב אתרים, בניה ועיצוב דפי פייסבוק עסקיים.

נייד: 052-3908208
פקס: 04-6959334
כתובת: רחוב האשל 167/8 ת"ד 488
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
א.ג. הדברות אבנר גזית מדביר מוסמך

א.ג. הדברות אילת. רשיון המשרד לאיכות הסביבה מס' 1600. הדברה לדירות, מוסדות, בתי מלון, עסקים וספינות. הדברה מיוחדת לנמלים. אבנר גזית ופז שכטר מדבירים מוסמכים.

24 שעות ביממה.

למודעה שלי


טל' 2: 08-6318550
כתובת: אילת
שליחת דוא"ל

אביב סוכנות לביטוח - בהנהלת משה אמנון. ביטוחים עסקיים, ביטוח רכב, אופנועים ודירה, ביטוח בריאות, סיעוד ומחלות קשות, ביטוח ימי, ביטוחי חיים, פנסיה ומנהלים, חוק פנסיית חובה, קרנות השתלמות קופות גמל ופיצויים, מייצגת את: כלל ביטוח, הראל והכשרה. תשלום ביטוח חובה לרכב ב-12 תשלומים שווים.

למודעה שלנו

פקס: 08-6374321
כתובת: מרכז מור ת"ד 4500 אילת 8814402
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
אביב שיגור-הי דרומה לאילת שרוני שירותי לוגיסטיקה

אביב-שיגור אוריין-שרוני שירותי לוגיסטיקה,

היי דרומה לאילת, חבילות ומשטחים מכל מקום לכל מקום בארץ. מהיום למחר הובלות בתוך אילת יחידות דיור, דירות ועוד, שירות אחסנה מקצועי. הובלת משטחים בקרור-הקפאה-צינון,

צי רכבים חדיש בתוך אילת.

למודעה שלנו

נייד: 053-8744174
כתובת: אזור התעשיה שחורת
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
אג'נדה אילת מגזין חדשות והפנאי של אילת והערבה

אג'נדה מגזין חדשות והפנאי של אילת והערבה

לגליון הדיגיטלי

למודעה שלנו


פקס: 08-6210270
כתובת: הסתת 11 ת"ד 9180
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
אוטו דיזיין אביזרים ואלקטרוניקה לרכב

מבחר אביזרי רכב, אלקטרוניקה, מצברים, בטיחות,

מוצרי טיפוח לרכב.

מערכות מולטימדיה, מערכות סטריאו, התראה ובטיחות, קונסולות משחקים, מערכות ניווט, מצלמות ומיגון לרכב.

למודעה שלנו

נייד: 053-7445154
פקס: 08-6336341
כתובת: א"ת המלאכה 10
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק

אול טו שף - משווקת מגוון מוצרים וציוד למטבח המוסדי, המקצועי והפרטי. מבחר כלי זכוכית, כוסות, סכו"ם, כלי פורצלן, כלים חד פעמיים, מוצרי אריזה, מוצריי נייר, חומרי ניקוי ביגוד והנעלה.

למודעה שלנו

פקס: 08-6333229
כתובת: פארק התעשיה, הנפח 6
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל

מחפשים עסק או בעל מקצוע באילת? במידעפון אילת מדריך התושבים והעסקים של אילת ו-18 ישובי הערבה תמצאו את בעלי המקצוע והעסקים באילת. מידעפון אילת, בנוסף להיותו מדריך מודפס מאז שנת 1992, הוא גם מדריך דיגיטלי המופיע בראש עמוד הבית של אתר מידעפון אילת www.meidafon-eilat.co.il. כתובתנו: רח' אילות 3, ת"ד 488 אילת 8810401. מידעפון אילת מודפס ב-30.000 עותקים ומופץ בכל בתי האב בעיר, בעסקים, בחנויות, בקניונים, בבתי המלון, במפעלים ובמוסדות. וכן הוא מופץ ב-18 ישובי הערבה. מספר מאפיינים את מידעפון אילת: אותיות השטנץ המקלות למצוא תושבים או עסקים באילת לפי השם או הסיווג המקצועי, השילוב של התושבים יחד עם העסקים המשולבים עם הסיווגים המקצועיים של בעלי המקצוע או העסקים באילת. כלומר המפרסם נחשף הרבה יותר במידעפון אילת בגלל שבזמן חיפוש שם משפחה מופיעות המודעות הצבעוניות של המפרסמים יחד עם הסיווג המקצועי. וכאן יש להדגיש שאותו מדריך מודפס מופיע כמדריך דיגיטלי בראש עמוד הבית של אתר מידעפון אילת. וגם כל העסקים ובעלי המקצוע באילת מופיעים בכרטיס עסק המקודמים במנועי החיפוש. וכך יוצא שהמפרסם במידעפון אילת זוכה לחשיפה 3 פעמים: פעם במידעפון אילת המודפס, פעם באתר ככרטיס עסק עם תוכן שיווקי ונגישות למייל ולאתר שלו ופעם במידעפון אילת הדיגיטלי.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.