מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

מידעפון אילת,

כרטיס העסק של העסקים ובעלי המקצוע באתר זוכה לחשיפה מירבית ומקודם בגוגל ובמנועי החיפוש המובילים. העסק שלך מקודם לפי שם העסק או התחום בו אתה עוסק. כרטיס העסק מכיל תוכן שיווקי אודות העסק, מס’ טלפון, מס' פקס’, מספר הנייד וכתובת מקום העסק, וכן כתובת הדואר האלקטרוני, אתר העסק, עמוד עסקי בפייסבוק ועוד...

טל' 2: 072-2151103
פקס: 04-6959334
כתובת: האשל 167/8 ת"ד 488
אילת
המדריך המודפס, האינטרנטי והדיגיטלי מידעפון אילת מופיע גם בתחומים הבאים:  מידעפון אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק

 

מידעפון אילת. פרטים מלאים

על מחירי פרסום במדריך המודפס

המקנה לך פרסום חינם בכרטיס העסק

ובמדריך הדיגיטלי הנמצא בראש עמוד הבית

תמצאו בתחתית עמוד זה...

כתובת: ת"ד 488
אילת
מחירי הפרסום במידעפון אילת ראה בתחתית עמוד זה מופיע גם בתחומים הבאים:  מידעפון אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
מידעפון אילת מדריך הטלפונים המודפס, הדיגיטלי והאינטרנטי

מידעפון כל פרט מדריכים בע"מ.

מידעפון אילת, מדריך הטלפונים המודפס, הדיגיטלי והאינטרנטי - אתר העסקים והתושבים של אילת וישובי הערבה. במידעפון סטודיו לעיצוב גרפי,

עיצוב אתרים, בניה ועיצוב דפי פייסבוק עסקיים.

נייד: 052-3908208
פקס: 04-6959334
כתובת: רחוב האשל 167/8 ת"ד 488
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק

חברת מידעפון כל פרט מדריכים בע"מ בעלת מדריכים מודפסים, מדריכים דיגיטליים ואינטרנטיים באילת (וב-18 ישובי הערבה) ובצפון הארץ (73 ישובים). החלה את פעילותה באילת בשנת 1992. המייסדים יעקב נדב ורפאל בן אדיבה. כיום (2013) חברת מידעפון בבעלות יעקב נדב. מידעפון אילת מדריך העסקים והתושבים של אילת וישובי הערבה. מידעפון אילת מופיע גם באתר www.meidafon-eilat.co.il וכמדריך דיגיטלי בראש עמוד הבית.

כתובתנו: רח' האשל 167/8, ת"ד 488 אילת 8810401.

מידעפון אילת מופיע באתר גם כמדריך וירטואלי מידעפון אילת הדיגיטלי. הדפדוף במדריך הדיגיטלי הינה חווייה - מאחר וניתן למצוא בו הכל באילת: תושבים, בעלי מקצוע, עסקים, לפי שם או קטגוריה, ישנו קישור ישיר לכתובת הדואר האלקטרוני וכתובת האתר של המפרסם במדריך המודפס מידעפון אילת, המופיעים כמובן מאליו גם במדריך הדיגיטלי מידעפון אילת הדיגיטלי, קישורים אלה פועלים כמובן גם בכרטיסי העסק של מידעפון אילת באתר www.meidafon-eilat.co.il גורם המסייע לחשוף כתובות מיילים ואתרי אינטרנט של המפרסמים לציבור הלקוחות המחפשים באתר מידעפון אילת, או במידעפון אילת הדיגיטלי.

מידעפון אילת הדיגיטלי הנו מדריך אשר מנועי החיפוש, כמו גוגל, יודעים לזהות כטקסט חי, וכך יוצא שהמחפש תושבים, בעלי מקצוע או עסקים באילת ובערבה ימצא אותם בקלות.

הדיגיטלי מקודם בגוגל ובמנועי החיפוש הפופולריים. המדריך הדיגיטלי של אילת והערבה מופיע בראש עמוד הבית של האתר www.meidafon-eilat.co.il.

המדריך הדיגיטלי של אילת נבנה כך שהשימוש בו קל ונוח גם לגלישה בסמרטפונים, טאבלטים ובניידים עם אפשרויות חיפוש מתקדמות לסיווגים המקצועיים, בעלי מקצוע, עסקים, תושבים וישובים, מותאם לגלישה גם בטאבלטים ובניידים, המודעה שלך מהמדריך המודפס מופיעה גם במדריך הדיגיטלי. הדיגיטלי בנוי בצורה חכמה במיוחד, ניתן דרך המודעה הדיגיטלית להגיע ישירות לאתר ולדוא”ל העסק, לעמוד פייסבוק עסקי ועוד... גוגל יודע לזהות את כל האינפורמציה במדריך הדיגיטלי כמלל חי, וכך העסק שלך זוכה לקידום נוסף.

כאמור מידעפון אילת יוצא לאור משנת 1992 ומופץ חינם בכל בית ועסק, מוסדות ומפעלים, בתי המלון וקניונים באילת-18 הישובים בערבה, אנו מחלקים את מידעפון אילת לכל התושבים, לעסקים ולמוסדות ומקפידים להיות תמיד מעודכנים, באמצעות הדואר האלקטרוני שלנו, טלפונית לעסקים ולבתים פרטיים ועוד.

וכמה מילים על האתר שלנו: 

כרטיס העסק של העסקים ובעלי המקצוע זוכה לחשיפה מירבית ומקודם בגוגל ובמנועי החיפוש המובילים. תוכל למצוא את עצמך מקודם לפי שם העסק או התחום בו אתה עוסק. כרטיס העסק מכיל תוכן שיווקי אודות העסק, מס’ טלפון, מס' פקס’, מספר הנייד וכתובת מקום העסק, וכן כתובת הדואר האלקטרוני, אתר העסק, עמוד עסקי בפייסבוק ועוד...

ממשק נוח במיוחד: אתר מידעפון אילת נבנה כך שהגלישה בו נוחה וקלה לשימוש. בקלות ניתן למצוא את כל בעלי המקצוע, העסקים והתושבים באילת. התושבים נהנים ממדריך מעודכן ובעלי העסקים נהנים מחשיפה גדולה. כאמור הגלישה מתאפשרת גם בסמרטפונים, טאבלטים ובניידים.

 

להלן מחירים לדוגמא במדריך המודפס עם האלפון המדורג (אותיות א'-ב' בשטנץ)

המופיע באתר גם כמדריך דיגיטלי. המחירים לשנת 2014 -

להזכירך, כמפרסם, המודעה שלך תופיע גם בתוך כרטיס העסק !

מודעת 1.5" (קוביה)  במידות 43 מ"מ רוחב על גובה של 25 מ"מ במחיר 1000 ש"ח.

מודעת 2"  במידות 43 מ"מ רוחב על גובה של 30 מ"מ במחיר 1300 ש"ח.

מודעת 3"  במידות 43 מ"מ רוחב על גובה של 50 מ"מ במחיר 1900 ש"ח.

מודעת שישית עמוד (גודל כרטיס ביקור) - 2500 ש"ח.

מודעת רבע עמוד במידות 135 מ"מ רוחב על גובה של 53 מ"מ במחיר 3500 ש"ח.

מודעת חצי עמוד במידות 135 מ"מ רוחב על גובה של 103 מ"מ במחיר 5000 ש"ח.

עמוד שלם 8000 ש"ח.


ולפרסום באתר מידעפון אילת www.meidafon-eilat.co.il

1. כרטיס עסק באתר:

כרטיס העסק, ייחשף באתר ב - עד 10 הקטגוריות שתבחרו,

יכיל מלל על מהות העסק ותוכן המקודם במנועי החיפוש הפופולריים

כמו גוגל, יאהו, בינג ועוד

וכן קישור לדואר האלקטרוני, לאתר ולעמוד הפייסבוק העסקי שלך.

מחיר כרטיס העסק הוא 60 ש"ח לחודש - (מינימום 12 חודשים) 

במידה ותהיה לך מודעה במידעפון אילת המודפס היא תשולב ויזואלית בכרטיס העסק (כמו מודעת המרתף בסיווג יינות ומשקאות).

למפרסמים במידעפון אילת המודפס - הכרטיס ניתן ללא חיוב כספי.

 

2. קוביה בדף הבית:

קוביה בדף הבית (דוגמת קוביות בדף הבית)  www.meidafon-eilat.co.il

כוללת קישור לדף תוכן המכיל תוכן שיווקי על העסק שלך, תמונות ועיצוב גרפי שלנו

תמורת 250 ש"ח לחודש-מינימום 3 חודשים (למפרסמים במדריך המודפס עלות הקוביה 100 ש"ח לחודש בלבד)

 

3. באנר מתחלף בדף הבית:

הבאנר (דוגמת הבאנר של אתרי הקיבוצים בתחתית דף הבית)  www.meidafon-eilat.co.il

מקושר לדף תוכן שיווקי על העסק שלך, תמונות ועיצוב גרפי שלנו

תמורת 250 ש"ח לחודש-מינימום 3 חודשים (למפרסמים במדריך המודפס עלות הבאנר 100 ש"ח לחודש בלבד)

 

מידעפון אילת לשנת 2014 יופיע במהלך אפריל-מאי 2014. יופץ, כבכל שנה ב-28.000 עותקים באילת ובישובי הערבה.

וכן הוא יוטבע באתר כמדריך דיגיטלי עם אפשרות לדיפדוף חכם למציאת עסקים לפי שם או קטגוריה, לפי מייל או כתובת אתר, חיפוש חכם של מילים וערכים שונים, חיפוש לפי מספר העמוד ועוד...

המדריך הדיגיטלי הנו ייחודי מאחר וגוגל יודע לקרוא את הנתונים גם מהמודעות פרסום, הנראות כמו תמונה, ובכל זאת כל התוכן נקרא ע"י גוגל.

 

כבר עכשיו ניתן להציץ במדריך הדיגיטלי הקודם לשנת 2011/2012

http://meidafon-eilat.co.il/digital2014/

המדריך הדיגיטלי החדש יופיע באתר מידעפון אילת במקביל להפצתו של המדריך המודפס החדש לשנת 2014.

בברכה

יעקב נדב | מנהל

מידעפון אילת

052-3908208

www.meidafon-eilat.co.il  |   טל'  072-2151103  |  פקס' 04-6959334  | 

החיים אינם נמדדים על פי כמות הנשימות שנשמתאלא על פי כמות הרגעים בהם עצרת נשימתך

מידעפון לוגו ויונים

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.