מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

ביטוח-חברות וסוכנים

12

אביב סוכנות לביטוח - בהנהלת משה אמנון. ביטוחים עסקיים, ביטוח רכב, אופנועים ודירה, ביטוח בריאות, סיעוד ומחלות קשות, ביטוח ימי, ביטוחי חיים, פנסיה ומנהלים, חוק פנסיית חובה, קרנות השתלמות קופות גמל ופיצויים, מייצגת את: כלל ביטוח, הראל והכשרה. תשלום ביטוח חובה לרכב ב-12 תשלומים שווים.

למודעה שלנו

פקס: 08-6374321
כתובת: מרכז מור ת"ד 4500 אילת 8814402
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל

אורנים סוכנות לביטוח באילת . מייצגת את: הראל, כל סוגי הביטוח. מחיר מיוחד לתושבי אילת: קח עד 50% הנחה ברכב-דירה, משרד-חנות. ביטוחי חיים, מנהלים, בריאות וסיעוד, פנסיה וקיצבה, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות, דירות, רכב, עסקים, מכני-הנדסי, קבלנים, נסיעות לחו"ל. חדש! upgrade של הראל

המודעה שלנו

טל' 2: 08-6373162
פקס: 08-6373163
כתובת: חטיבת הנגב 9
אילת
שליחת דוא"ל
אמיר בירן סוכנות לביטוח (2009) בע"מ

אמיר בירן סוכנות לביטוח (2009) בע"מ כל סוגי הביטוח. ביטוח כללי, ביטוח משכנתאות, חיים, מנהלים ופנסיה, בריאות וסיעוד, קופות גמל, קופות פיצויים וקרנות השתלמות, פיננסים וחסכון. מרכז עירוני (בית הדואר המרכזי) קומה ב' ת"ד 1585 אילת.

למודעה שלנו

נייד: 054-6244455
נייד: 054-6204455
פקס: 08-6344772
כתובת: מרכז עירוני קומה 2
אילת
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
ביטוח יענקלה גולדשלגר כל ענפי הביטוח

ביטוח יענקלה גולדשלגר - מייצג באילת את: מנורה, הפניקס, איילון, שירביט, הכשרת הישוב, שומרה וכלל ביטוח. קופות גמל וקרנות השתלמות ניתן לרכוש אצל יענקל'ה-סוכן הביטוח שלך! כל ענפי הביטוח כולל ביטוח משכנתאות, ביטוח סיעודי. שרות מיידי על ידי צוות מיומן ומקצועי, והכל ביושר מקצועיות ואמינות.

למודעה שלנו

נייד: 050-5408300
פקס: 08-6318283
כתובת: קניון העיר
אילת
שליחת דוא"ל

גיא יוסף סוכנות לביטוח. מומחים בענפי הביטוח: פנסיוני, חיים, בריאות, עסקים, דירות, רכב. מתחם בזק הישן שד' התמרים 21 אילת.

פקס: 08-6333058
כתובת: שד' התמרים 21
אילת
גיא יוסף סוכנות לביטוח מופיע גם בתחומים הבאים:  ביטוח | ביטוח-חברות וסוכנים | חברות ביטוח באילת | ייעוץ פנסיוני | סוכני ביטוח | פנסיה באילת
שליחת דוא"ל
מדנס סוכנות לביטוח בע"מ סופי סוכנת מורשה לכל ענפי הביטוח

אור בביטוח אילת - סופי סוכנת לכל ענפי הביטוח. ביטוחי רכב, דירות ועסקים, עסקים גדולים, ביטוחי חיים, פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוח ימי, החזרי מס לשכירים. מייצגת את מגדל, מנורה, הפניקס, הכשרת הישוב ואיילון. מרכז הוכמן 26 א' (צמוד לערב ערב באילת).

למודעה שלי

טל' 2: 08-6371550
פקס: 08-6349977
כתובת: רח' מדיין 1 ת.ד 1016
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל

מיקי חכם ביטוחים מאמנת אישית וזוגית לשינוי ולהגשמה עצמית

למודעה שלי

טל' 2: 08-6374659
כתובת: מרכז שלום
אילת
שליחת דוא"ל
כתובת: מולית 36
אילת
כתובת: רמות אילת 13
אילת
כתובת: חרוב 6
אילת
12

העיר אילת ידועה כעיר התיירות הדרומית ביותר של מדינת ישראל, אליה מגיעים תיירים רבים מכל קצוות העולם המגיעים ברכב, באוויר  או בים.

לעיתים רחוקות תמצא תייר המגיע לעיר אילת ללא ביטוח בריאות או ביטוח חיים. מי שמגיע במכוניתו הפרטית או המושכרת יתקשה שלא לערוך ביטוח רכב.

העיר אילת רחוקה קילומטרים רבים ממרכז הארץ וליתר דיוק כ337 קילומטרים מהעיר תל אביב. היות שכך צמחו בעיר אילת חברות וסוכנויות ביטוח רבות המעניקות שירותים אלה לתייר המזדמן. 

באילת קיימת מרינה פעילה אליה מגיעות ספינות ויכטות שבעליהן מחוייבים לערוך להן ביטוח ימי אותו ניתן לערוך באחת מסוכנויות הביטוח הרבות מבין סוכנויות הביטוח הרבות קיימות לפחות שתיים שלוש סוכנויות שיעניקו ביטוח ימי לתייר שירצה בכך. חברות הביטוח בעיר אילת מייצגות את חברות הביטוח הגדולות בארץ שתיים מבין הסוכנויות האלה הן "אביב סוכנויות" או "אור בביטוח", אליהן ניתן לפנות לצורך הביטוח הימי.

גם תושבי אילת נהנים ממגוון רחב של שירותים שנותנות חברות הביטוח החל מביטוח דירות, רכב, אופנועים ועד לביטוחי בריאות סיעוד .

תושבי אילת נהנים עוד מביטוחי מנהלים, תאונות אישיות ואף ביטוחים בנושא אובדן כושר עבודה .

תושבי  העיר אילת הזקוקים לייעוץ בנוגע לפרישה מהעבודה, ניהול קופות גמל וקרנות ההשתלמות  אינם חייבים לטוס צפונה לקבלת ייעוץ אלא יוכלו לקבלו באחת מתשע סוכנויות הביטוח הקיימות בעיר והמעניקות מגוון שירותי ביטוח מקיפים. לדוגמא:  יענקלה גולדשלגר, אמיר בירן, אורנים, אור בביטוח יספקו את שלל השירותים אליהם זקוקים התושבים. 

בין שאתם תושבי אילת או תיירים המזדמנים, הסירו דאגה מליבכם היותר שהעיר הדרומית מציעה לא רק נופש פעיל אלא גם ביטחון וביטוח וכל זאת במחירים סבירים וסבר פנים יפות.

כתבה זו על נכתבה בעקבות נסיעתו של בני, בשבוע הבא לארה"ב. אני אמור לערוך עבורו ביטוח בריאות מקיף והשאלות שעלו היו באיזו סוכנות והיכן לערוך ביטוח מקיף. שאלות אלה עולות השקם והערב בקרב ההורים שבניהם עומדים לצאת למסעות מסביב לעולם. כתושב העיר אילת ברור לי שאמצע את הסוכן האולטימטיבי על מנת למצוא את הביטוח המתאים ביותר אם כי לא אפסח על בדיקות והשוואות מחירים.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

רולר!

יונים לרולר רולר רולר רולר

פעילות מידעפון אילת

לשנת 2016

עוברת לאינטרנט

 

מודעות לאתר מתקבלות

בכמה דרכים:

פקס׳ 04-6959334

טלפון

יעקב 052-3908208

מייל

meidafon@meidafon.co.il

אתר מידעפון אילת

www.meidafon-eilat.co.il

כתובתנו

מידעפון | ת״ד 505 קריית-שמונה


את המדריך הדיגיטלי 2015

תמצאו כאן למעלה

סיימנו את חלוקת

מידעפון אילת המודפס

עם האלפון המדורג

לשנת 2015

החלוקה

בכל בתי האב בעיר,

בעסקים, במוסדות

בבתי המלון

ובכל ישובי הערבה.

ניתן להשיג

מדריך נוסף

ב״המרתף״

ברחוב אילות 3

סמוך לליסה דגים.

 

החיים אינם נמדדים על פי כמות הנשימות שנשמת, אלא על פי כמות הרגעים בהם עצרת את נשימתך...

 

ברוכים הבאים למידעפון אילת מדריך התושבים והעסקים של אילת וישובי הערבה

המדריך באתר

לעידכון פרטים באתר

לפנות ליעקב

052-3908208

פקס׳ 04-6959334

או להרשם חינם באתר

בקוביה הורודה העליונה

או בקוביה האפורה

מתחת למדריך הדיגיטלי

רולר!

מידעפון אילת

הדיגיטלי החדש והמעודכן

לשנת 2014/2015

כבר באתר

מידעפון אילת מכיל 

את כל העסקים

והתושבים באילת

ואת ישובי הערבה

ראה בתחתית עמוד

הבית באתר