מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

בעלי מקצוע באילת

זהר צח ציוד למסעדות יבוא ושיווק ציוד וכלים חד פעמיים

זהר צח, יבוא, שיווק והפצה של ציוד וכלים חד פעמיים. פרפומריה, כלי בית, חומרי ניקיון, מוצרי נייר, כלים חד פעמיים, ציוד למטבחים, מוצרי ניילון, מתקני בישום וניקיון, פחמים, הדפסות לוגו, אביזרים לשף, סכינים. מעל 5000 מוצרים לרשותכם.

למודעה שלנו

פקס: 08-6332634
כתובת: האדריכל 49 א.תעשיה
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל

אופטומטריה זוית ראיה, רבקה ליימן

בבית עברונה אילת.

למודעה שלנו

כתובת: בית עברונה
אילת
זוית ראיה - אופטומטריה מופיע גם בתחומים הבאים:  אופטומטריסטים | אופטיקאים | בית עברונה | משקפי ראיה | משקפי שמש | עדשות מגע | עסקים באילת
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
חבל על כל טיפה שירותי אינסטלציה - חנן

אספקה והתקנת ברזים ומיכלי הדחה בבית הלקוח' טיפול ותיקון מקצועי למצננים' תיקון והחלפת דודי שמש וחשמל' התקנת חסכמים-חבל על כל טיפה' הרכבת כלים סניטריים' שינוי נקודות מים למדיחי כלים ולמכונות כביסהה' רכבת צנרת קומפלט' תיקון פיצוצי מים ושיחרור סתימות

למודעה שלי

כתובת: ת"ד 904
אילת
חזי שירותי מלגזות ומחפרונים עבודות עפר והשכרת ציוד לבניין

חזי שירותי מלגזות ומחפרונים. שרות מקצועי ואמין. מלגזה 17 מטר, כף חלון 1 מטר. שרותי מחפרונים - זרוע אחורית נשלפת.

053-7288961 מקוצר 7029 *90

למודעה שלי

טל' 2: *7029
כתובת: ת"ד 1575
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
חיים סהר - בודק מוסמך ביצוע ביקורות ורישוי עסקים

חיים סהר - בודק חשמל מוסמך.

ביצוע ביקורות ורישוי עסקים באילת.


למודעה שלי

טל' 2: 08-6334796
כתובת: אילת
שליחת דוא"ל

י.פ. שירותים משרדיים ומשפטיים שירותים למשרדי עורכי דין ומשרדי חקירות באילת.
לרשויות בכל רחבי הארץ.

 

למודעה שלנו

פקס: 077-3377838
כתובת: מרכז שלום 2008
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
יאיר שרותי קירור בע"מ מזגנים מפוצלים ומרכזיים

יאיר שרותי קירור אילת - מיזוג אויר וקירור באילת. מזגנים מפוצלים ומרכזיים לדירות ולעסקים. שירות למתקני קירור ומיזוג אויר.

בניית חדרי קירור ומקררים מסחריים. משווק מורשה מועדון הזהב של אלקטרה ואלקו הייטק.

למודעה שלנו


פקס: 08-6378162
כתובת: א"ת הבנאי 6
אילת
שליחת דוא"ל
יהושע רבין עורך דין ונוטריון

יהושע רבין - משרד עו"ד ונוטריון. מורשה לעריכת דין בארה"ב. מקרקעין/חוזים, משפט אזרחי, תעבורה, דיני משפחה וירושה, הוצאה לפועל,

שד' התמרים 21 (מתחם ארד) משרד 6 אילת.

למודעה שלי

פקס: 08-6341110
כתובת: שד' התמרים 21
אילת
יהושע רבין מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | הוצאה לפועל | נוטריונים | עורכי דין | עסקים באילת
שליחת דוא"ל
יובל חשמל 24 שעות ביממה

יובל חשמל - חשמלאי מוסמך.

תכנון וביצוע עבודות חשמל ותקשורת.

העברת ביקורת חברת החשמל,

הרכבת אביזרים וגופי תאורה.

תיקון תקלות 24 שעות ביממה.

למודעה שלנו


פקס: 08-6376723
כתובת: ת"ד 497
אילת
שליחת דוא"ל
יורם גלי CreaTeams

יורם גלי ייעוץ ארגוני

פיתוח ארגוני, ייעוץ והדרכה

למודעה שלי

טל' 2: 08-9105770
כתובת: אילת
שליחת דוא"ל

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.