מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

סירות-תיקונים וציוד

סינרג'י - סירות וציוד אחזקה ומכירת כלי שייט

סינרג'י - סירות וציוד. אחזקה ומכירת כלי שייט ויאכטות.

נייד: 052-2713533
פקס: 08-6336451
כתובת: טיילת המלך שלמה
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק

מרכז הפיברגלס

ייצור, תיקון, שיפוץ סירות, בריכות, מגלשות

כתובת: אילת
אילת קרוואנס מרכז הפיברגלס מופיע גם בתחומים הבאים:  סירות-תיקונים וציוד
כתובת: דרך הערבה
אילת
הגל הכחול מופיע גם בתחומים הבאים:  סירות-תיקונים וציוד

מנופי הים האדום - מנופים עד 105 טון. יעקב 050-5252596, 053-7734457, ת"ד 9191 אילת.

כתובת: ת"ד 9191
אילת
מנופי הים האדום מופיע גם בתחומים הבאים:  הובלות כלליות באילת | מנופים | סירות-תיקונים וציוד | עסקים באילת

צ'יפ מכונאות וציוד ימי. סוכן בלעדי של מרקורי וסיריי, הסנדלר 5 אילת.

כתובת: הסנדלר 5
אילת
צ'יפ מכונאות ימית מופיע גם בתחומים הבאים:  גלשנים באילת | מנועי סירות | סירות-תיקונים וציוד | ציוד ימי ותת ימי

סירות-תיקונים וציוד באילת
סירות יאכטות וציוד ימי הן חלק בלתי נפרד מעיר הנופש אילת. אילת הממוקמת בחופי הים האדום ומשמשת כשערה הדרומי של מדינת ישראל למדינות אפריקה, המזרח והודו. הים האדום עשיר בחיים תת-ימיים ושמורת האלמוגים היפיפיה מביאה מידי שנה לביקורם של אלפי תיירים. כמו כן חופי הרחצה מסודרים ומטופחים וישנה פעילות ימית וספורט ימי לאורך כל ימות השנה. בשל כל התנאים הללו המרינה באילת נמצאת בתנופה תמידית ואנשים רבים עוסקים בפעילות ימית. במרינה נמצאות יאכטות וסירות פרטיות, סירות להשכרה וכמובן גם סירות תיירות ודייגים. על מנת לשמור על היאכטה או הסירה שלך במצב מיטבי ולשמר את ערכה בשוק, צוות אחזקת היאכטות של "סינרגי - סירות וציוד" ממליץ על טיפול שנתי בשרותם. יאכטות וסירות מתבלות, נדרשים מעת לעת תיקונים ואחזקה, צביעות מכונאות, תיקונים ושדרוגים של ציוד אלקטרוני, מיזוג אוויר, ניקוי ותחזוקה כך בכל מגוון כלי השייט הסירות המנועיות ומפרשיות. אנו מאחלים לכם שייט נעים לאחר שנעשו כל התיקונים הנדרשים בכדי לחזור בביטחה.

בתי עסק מובילים ומקצועיים לסירות-תיקונים וציוד באילת
מידעפון מדריך העסקים של אילת ובעלי המקצוע של אילת, מסייע לך להגיע אל בתי העסק סירות תיקונים וציוד באילת-

"סינרגי"-סירות וציוד לסירות, מכירה ואחזקת סירות-
טיילת המלך, אילת. בתי עסק נוספים בתחום הסירות התיקונים והציוד הימי ניתן למצוא באתר מידעפון.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.