מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

צמיגים באילת

הפנצ׳ריה הכתומה באילת (תמיר שירות הצמיג)

הפנצ׳ריה הכתומה (תמיר שרות הצמיג באילת).

חילוץ 24 שעות ביממה.

שירות מכל הלב.

דוד 053-7765148

למודעה שלנו

טל' 2: 08-6334893
נייד: 053-7765148
פקס: 08-6315308
כתובת: המלאכה 3 א.תעשיה
אילת
שליחת דוא"ל

הפנצריה ארנון שיווק דלקים ושמנים בע"מ .כתובת: הכרמל 10 תחנת הדלק צוף ים אילת

מיתחם הכל בו לרכב, ארנון שיווק דלקים. שטיפת רכב במיתחם, מצברים, אביזרי רכב ומולטימדיה, הכנה לטסטים כולל טיפולי רכב

כתובת: הכרמל 10 תחנת הדלק צוף ים
אילת
הפנצ׳ריה ארנון שיווק דלקים ושמנים בע״מ מופיע גם בתחומים הבאים:  אביזרי רכב באילת | מכוני רישוי רכב | מצברים | עסקים באילת | פנצ'ריות | צמיגים באילת
נייד: 052-2915838
פקס: 08-6634538
כתובת: אזור התעשיה
אילת
צמיגי אילת מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | עסקים באילת | צמיגים באילת
פקס: 08-6316614
כתובת: אזור התעשיה
אילת
צמיגי משה כהן מופיע גם בתחומים הבאים:  איזון גלגלים באילת | בעלי מקצוע באילת | עסקים באילת | פנצ'ריות | צמיגים באילת

צמיגים ואיזון גלגלים באילת

ההתייחסות של מרבית הנהגים ובעיקר הנהגות אל הצמיגים במכוניותיהם היא התייחסות כאל חישוק עטוף בגומי המסייע להגעה ממקום למקום בבטחה. הגדרה זו בבסיסה אינה רחוקה מהאמת. הגלגל במכונית או בכל כלי גלגלי אחר מוגדר כמעטפת גומי העוטפת את הגלגל  ומשמשת למתן אחיזת כביש טובה, בלימת זעזועים והגנה על החישוק. 

בכלי רכב חדשים לא קיימת בעיה. הצמיגים חדשים וניתן ליהנות מהם לאורך זמן. הבעיה מתחילה כאשר הנסיעות הרבות גורמות לתקלות כמו הפחתת לחץ האוויר בצמיג,  שחיקה, או תקר בגלגל. או אז יש למצוא בדחיפות פנצ'רייה.  אם הינך תושב אילת והערבה ודאי מוכרות לך פנצ'ריות מקצועיות בעיר הנותנות שירות מהיר ואמין אך אם אתה תייר מזדמן לאילת הנוהג ברכבך, או ברכב שכור, או מוביל הזקוק בדחיפות להחלפת גלגל בכלי הרכב, עליך למצוא את הפנצ'ריה הקרובה ביותר ולבחור את הצמיג המתאים ביותר לרכבך. הדברים נכונים גם לאופנוענים הנוסעים את דרך הערבה במהירויות גבוהות, לרוכבי הקטנועים והטרקטורונים ואף לנוסעי האופניים. 

בחירת הצמיג המתאים ביותר חשובה ביותר לנסיעה בטוחה בכבישים. כמו כן בחירה נכונה של צמיגים עשויה לחסוך לך עלויות בדלק. 

כידוע קיימים דגמים רבים של צמיגים. הדגמים נקראים בדרך כלל על שם היצרן אך עובדי הפנצ'ריה המקצועיים יבחרו את הגלגל המתאים ביותר לכלי הרכב שלך במהירות ובמומחיות וידאגו גם לאיזון הגלגלים. 

אם הינך תושב אילת או  נקלעת לאילת, תוכל למצוא רשימה של פנצ'ריות אמינות ומקצועיות במידעפון אילת המדריך הדיגיטלי, האינטרנטי והמודפס. 

תמיר שירות הצמיג בע"מ, הפנצ'רייה הכתומה נותן שירותי חילוץ תיקון והחלפת גלגלים 24 שעות ביממה. כמו כן תוכל למצוא במידעפון אילת את משה כהן באיזור התעשייה אילת ואת צמיג אילת באזור התעשייה בעיר שיעניק לכם שירות מקצועי, מהיר ובמחיר משתלם.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.